Sektör ya da ölçek farketmeksizin hizmet

Mersin Servisi olarak; ölçek ya da sektör farketmeksizin, her müşterimize aynı kalite standartlarında hizmet sunmaktayız. Müşterilerimize özel olarak ihtiyaçlarını sorun çıkaracak ekipman ya da yedek parçaları sorun çıkarmadan önce öngörerek uzman ekibimiz tarafından tespit edilip gerekli işlemleri ya da tedbirleri almaları konusunda teknik destek sunmaktayız.

Her müşteri için aynı kalitede standartı

Beyaz eşya, televizyon, klima gibi ürünlerinizin kullanıma bağlı olarak yarattığı sıkıntıların yoğunluğunu göz önünde bulundurarak, ürün ve hizmetlerimizinin kalitesini, memnuniyet dereceğiniz her yıl düzenli olarak ölçümleyip daha fazla iyileştirme çalışmaları yapıyoruz.

Bizimle çalışmanız ve ekiplerimizin uzmanlıklarından yararlanmanız halinde zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Daha kaliteli hizmet

Çağrı merkezimiz servis sonrası periyodik olarak müşterilerimizden rastgele sonuçlar toplayarak servis ve yedek parça hizmetlerimizin memnuniyeti konusunda daha kaliteli bir hal alması için çalışmakta.

Teknoloji ile

Firmamız yenilenen sistemleri ve ekipmanları takip ederek hem iş güvenliği, hem de müşterilerimizin aldıkları hizmetleri daha kaliteli bir hale gelmesi için teknolojiyi sürekli olarak takip ederek gerek ekipman, gerek yazılım olarak müşterilerimize en sağlıklı hizmeti sunmaktadır.

Çevreye duyarlı

Personellerimize gerekli çevre duyarlılığı eğitimleri verildikten sonra sahaya inmeleri sağlanmaktadır. Evleriniz de, işyerleriniz de yada çalışma alanlarınızda verimliliği en yüksek seviyeye getirirken çevreye karşı sorumluluğumuzunda bilincinde olarak kullanmış olduğunuz ürünlerin montaj, servis yada onarım hizmetlerinde sizleride bilgilendirmekteyiz.

Servis talepleriniz için;
7/24 Saat Servis Talebi 0 (324) 606 08 83
En yakın servis için arayın 0 (324) 606 08 83